Michael Douglas, İskender Lahti’ne hayran kaldı

Michael Douglas, İskender Lahti’ne hayran kaldı

İstanbul’u fırtınalı günde gezmek zorunda kalan Michael Douglas’ın Arkeoloji Müzesi’nde sergilenen İskender Lahti’ni yakından incelediği öğrenildi. Dougles’in Pers Makedon savaşını anlatan lahte hayranlığını gizleyemedigi öğrenildi.

Aktör Michael Douglas, eşi oyuncu Catherine Zeta-Jones ile çocukları Dylan (19) ve Carys (16)  geçtiğimiz hafta taitil için  THY'e ait tarifeli uçakla Tanzanya'nın Darüsselam kentinden İstanbul'a geldi. 

Eşi BAFTA ve Akademi ödüllü ünlü aktris Catherine Zeta Jones ile evliliklerinin 20'nci yılını kutlamak için 4 Ocak'ta geldiği İstanbul'da, çocukları Dylan (19) ve Carys (16) ile Balat'ı gezerek bir şeker dükkanını ziyaret ettikten sonra Ayasofya Müzesi'ni gezdi, Boğaz turu yaptı ve Kuzguncuk Sinagoguna gitti.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları Michael Douglas ile Catherine Zeta Jones'un İstanbul gezilerinin 8 Ocak'ta sona ermesi bekleniyordu ancak konakladıkları otelden sabah saatlerinde ayrılan Catherine Zeta Jones Amerika’ya dönerken, Michael Douglas çocukları ile İstanbul tatiline devam etti.

Annelerini uğurladıktan sonra ilk olarak çocukları ile İstanbul Arkeojoli Müzesi’ne giden ünlü yıldız  Pazartesi günleri İstanbul’daki tüm müzeler gibi kapalı olan Arkeoloji Müzesi’ni gezerek, Douglas, içeride sergilenen heykel ve tarihi eserleri inceledi.

İstanbul’u saran fırtınalı günde gezmekte zorlanan Douglas’ın Arkeoloji Müzesi’nde sergilenen İskender Lahti’ni yakından incelediği öğrenildi. Dougles’in Pers Makedon savaşını anlatan lahte hayranlığını gizleyemedigi öğrenildi.

Michael Douglas ardından cankurtaran semtine gidip bir restoranda balık yedikten sonra Kapalıçarşı’ya gitti. Michael Douglas havlu eşarp ve örtü satan bir mağazaya girdi. Mağazada yarım saat alışveriş yapan Douglas kendisini görüntüleyen gazetecilerden kendisini takip etmemelerini istedi. Çarşı girişi gazetecilere poz veren Douglas ‘Ben alışveriş yapacağım böyle takip ederseniz keyif alamam’ dedi.

Emre Çevik - Sözcü

Fotoğraflar: AA


Benzer Haberler & Reklamlar