Heritage İstanbul 2021'de Selçuklu imajıyla dönüyor

Heritage İstanbul 2021'de Selçuklu imajıyla dönüyor

Pandemi nedeniyle 2020 yılında ziyaretçilere kapılarını açamayan Restorasyon, arkeoloji ve müzecilik sektörlerini aynı çatıda buluşturan Heritage İstanbul Fuar ve Konferansı'nın 2021 yılındaki ana tema imajları Selçuklu şaheseri mimari eserlerimizden Divriği Ulu Camii ve İnce Minareli Medrese olacak.

Kültürel mirasımıza sahip çıkan Türkiye’nin sektöründeki tek markası HERITAGE ISTANBUL Fuar ve Konferansı, 2021 yılına yeni temasıyla merhaba diyor. 24-26 Mart’ta restorasyon, arkeoloji ve müzecilik sektörlerini çatısı altında toplayacak Heritage İstanbul Fuar ve Konferansı, yenilenen temasıyla 2021 yılında kapısını 5. kez kültürel miras meraklılarına açacak.

Heritage İstanbul’un yeni imajına hayat veren 13. yüzyıl Anadolu Selçuklu dönemi eserlerinden Divriği Ulu
Camii ve İnce Minareli Medrese, kültürel mirası ile zengin ülkemizin Orta Çağ’daki en önemli eserlerinden
olup, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle gelecek seneki Heritage İstanbul organizasyonunun ana tema imajları olarak belirlenmiştir.

Heritage Istanbul ve Heritage Middle East olmak üzere bugüne kadar 5 kez düzenlenmiş olan Heritage Fuar ve Konferansları, ülkemizde kendi sektöründe düzenlenen tek uluslararası organizasyon olup, kültürel miras
endüstrisinin uluslararası çatı organizasyonu olan Herifairs’in önde gelen üyesidir.

Gelecek seneki organizasyonda yer almak için marketing@tgexpo.com mail adresinden iletişim sağlayabilirsiniz: tıklayın!


Benzer Haberler & Reklamlar