Orlando Bloom, Troy filminde Paris'i oynadığına pişman olduğunu söyledi

Orlando Bloom, Troy filminde Paris'i oynadığına pişman olduğunu söyledi

Karayip Korsanları ve Yüzüklerin Efendisi filmlerindeki rollerinden ve kariyerinden memnun olduğunu söyleyen Orlando Bloom, 2004 yapımı Truva Savaşını konu edinen Troy filmindeki "Paris" karakterini canlandırdığı içinse pişman olduğunu belirtti.

Kariyerinden gurur duyduğunu söyleyen Orlando Bloom, "Truva" filminde canlandırdığı "Paris" karakterinin söylediği bir repliği hatırlayamadı.

"Aman Tanrım, Truva mı? Sanırım yolda gelirken bu filmi aklımdan sildim" diyen ünlü oyuncu, "Çok fazla kişi o filme bayılsa da bu karakteri canlandırmak… (Boğaz kesme işareti yapıyor) Böyle şeyler söyleyebiliyor muyum? O filmde yer almak istemedim, o karakteri canlandırmak istemedim" ifadelerini kullandı.

Orlando Bloom, sözlerine "Film harikaydı. Brad, Eric ve Peter O'Toole vardı ama ben bu karakteri nasıl oynayacaktım? Kişiliğime tamamen aykırıydı. Bir noktada başkası tarafından dayak yemiş Paris sürünerek abisinin bacağına tutunuyor. Bunu yapamayacağımı hissettim. O dönem menajerlerimden biri 'Ama tutacak an bu' dedi. Ben de o lafa tamamen kandım. Sanırım o yüzden aklımdan sildim" diye devam etti.

Filmin Cannes'da gösterime girdiğinde kendisini çok güvensiz ve çok üzgün hissettiğini söyleyerek şunları söyledi:

"Düşünüyordum, 'Sonsuza kadar böyle mi olacak?' Bununla başa çıkamıyorum. Brad Pitt üzgün olduğumu görebiliyordu. Odama geldi ve şöyle dedi: "Bazı şeyler duydum ve artık bizden biri olduğunu bilmeni istiyorum. Sana ulaşmalarına izin verme." İnanılmaz derecede nazikti. Benim için gerçekten birçok şeyi değiştirdi."

Homeros'un İlyada destanından esinlenen filmde Brad Pitt, Eric Bana ve Peter O'Toole gibi dev isimler yer almıştı.


Benzer Haberler & Reklamlar