Risk Altındaki Mimari Mirasımız kitapları panelle tanıtılacak

Kültürel Mirası Koruma Derneği ve Anadolu Kültür tarafından hazırlanan yayın dizisinin ilk altı kitabını konu edinen Risk Altındaki Mimari Mirasımız Paneli ve Kitap Tanıtımı etkinliği Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi'de 21 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek.

Kültürel Mirası Koruma Derneği ve Anadolu Kültür tarafından 2015-2016 yıllarında Adana, Bursa, Elazığ, İzmir, Kayseri ve Niğde’de gerçekleştirilen risk altındaki kültürel varlıklarımızın inceleme, belgeleme, araştırma ve değerlendirme çalışmalarının ürünü olan yayın dizisinin ilk altı kitabı, KMKD uzmanlarının sunumuyla tanıtılacak.

Katılımın ücretsiz olacağı etkinliğin konuşmacıları KMKD YK Üyesi Dr Elmon Hançer, KMKD Üyesi Osman Köker, KMKD Proje Yöneticisi Çağla Parlak, KMKD Kültürel Miras ve Kapasite Geliştirme Yöneticisi Dr Banu Peko olacak

Risk Altındaki Mimari Mirasımız & Panel ve Kitap Tanıtımı 21 Nisan 2019 tarihinde saat15:00'te Kale Mh. Gözcü Sk. No:10 Altındağ / Ankara adresindeki Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi'nde tertiplenecek. 


Benzer Haberler & Reklamlar