Rahmi M. Koç Müzesi, ziyaretçilerini 'Müze Dostu' olmaya çağırıyor

Rahmi M. Koç Müzesi, ziyaretçilerini 'Müze Dostu' olmaya çağırıyor

Rahmi M. Koç Müzesi, Müze Dostu Kart uygulamasıyla, kültür-sanat severlere sınırsız müze ve sergi ziyareti olanağının yanı sıra Müze Mağaza ve atölyelerinde de indirim sunuyor.

Rahmi M. Koç Müzesi'nde ‘Müze Dostu’ kart sahibi olmak isteyenlere Öğrenci, Aile ve Tam olarak üç alternatif sunuluyor. Öğrenci ve Tam kartlar bir kişi için geçerli olurken, Aile Kart iki yetişkin ve iki çocuğu kapsıyor.

Müzeye ve sergilere sınırsız giriş hakkı

‘Müze Dostu’ kart ile üyeliğin başladığı tarihten itibaren bir yıl boyunca müzeye ve sergilere sınırsız giriş hakkı tanınıyor. Yılda birer kez olmak üzere Ankara ve Ayvalık Rahmi M. Koç Müzeleri de ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor.

Kart Sahiplerine Denizaltı ve Haliç Turu bedava

Kart sahipleri, ücretsiz müze ziyaretinin yanı sıra yılda bir kez Denizaltı veya Haliç Turu’na ücretsiz katılma hakkı elde ediyor.

Mağaza ve atölyelerde indirim

‘Müze Dostu’ kart ile Müze Mağaza, hafta sonu atölyeleri ile yarıyıl ve yaz sanat atölyelerinde de yüzde 10 indirimden faydalanma imkanı bulunuyor.

Müzede hijyen ve güvenlik üst seviyede

Pandemi nedeniyle hijyen ve güvenlik önlemlerinin üst düzeyde uygulandığı müzede ateş ölçümü yapılıyor, içeriye maskesiz ziyaretçi alınmıyor. Aynı anda 500 ziyaretçi müzeye kabul edilirken, her ziyaret sonrasında dezenfeksiyon işlemi de yapılıyor.

İlgili Haberler


Benzer Haberler & Reklamlar