Düzce Üniversitesi'nin su altı arkeolojisi çalışmaları ödüllendirildi

ICOCEM 2019 Konferansında en başarılı sunum ve yayın ödülü Düzce Üniversitesi'nin Doç. Dr. Emre Okan liderliğinde gerçekleştirdiği Batı Karadeniz kıyılarındaki su altı arkeolojisi çalışmalarına ve Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü’nün jeofizik çalışmalarına verildi.

Düzce Üniversitesi’nin Dokuz Eylül Üniversitesi ile birlikte Batı Karadeniz kıyılarında gerçekleştirdiği arkeolojik su altı çalışmaları, “ICOCEM 2019. 4th International Conference on Civil Environmental Geology and Mining Engineering” başlıklı konferansta en başarılı sunum ve yayın ödülüne layık görüldü.

2016 yılında Düzce Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emre Okan tarafından Batı Karadeniz kıyılarında gerçekleştirilen arkeolojik su altı araştırmalarında; Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü’nden Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhammet Duman ve Arş. Gör. Tarık İlhan tarafından gerçekleştirilen jeofizik çalışmalardan elde edilen veriler, Trabzon’da dördüncüsü düzenlenen “ICOCEM 2019. 4th International Conference on Civil Environmental Geology and Mining Engineering” başlıklı konferansta, 256 sunum içerisinde en başarılı sunum ve yayın ödülüne layık görüldü.

www.cukurovaexpres.com


Benzer Haberler & Reklamlar