Atiye dizisinin 2. sezon fragmanını yayınladı

Atiye dizisinin 2. sezon fragmanını yayınladı

Netflix, Beren Saatin canlandırdığı dizi kahramanı Atiye’nin çıktığı mistik yolculuğu anlatan Türk orijinal dizisi Atiye'nin 2. sezon resmi fragmanını paylaştı.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Hazal Türesan ve Meral Çetinkaya'nın yer aldığı Atiye dizisinin 2. sezonu ile 10 Eylül’de başlayacak. 

Atiye Dizisi  2 .Sezon Özeti:

Tüm gerçekleriyle yüzleşip, kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu'yu geri istemiştir. Göbeklitepe'deki boyut kapısından geçerek, kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiç bir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye'yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hala sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe hiç var olmamıştır...  Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor. Bu seferki, onun kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi..


Benzer Haberler & Reklamlar